Nilüfer Tek Sağlık Sempozyumu’na Katıldık
Bursa Tabip Odası Başkanı Dr. Levent Tufan Kumaş, Nilüfer Tek Sağlık Sempozyumu’nda bir sunum gerçekleştirdi.
![](https://www.bto.org.tr/wp-content/uploads/2023/11/BTO00210-scaled-e1699014805879-1800x752.jpg)
Nilüfer Belediyesi, 3 Kasım Tek Sağlık Günü’nde insan, hayvan ve çevre etkileşimi arasında denge kurmayı esas alan tek sağlık yaklaşımına dikkat çekmek üzere Bursa Akademik Odalar Birliği’nde Nilüfer Tek Sağlık Sempozyumu’nu gerçekleştirdi.
![](https://www.bto.org.tr/wp-content/uploads/2023/11/BTO00224-1800x1013.jpg)
Sempozyumun birinci oturumuna konuşmacı olarak katılan Bursa Tabip Odası Başkanı Dr. Levent Tufan Kumaş, “Tek Sağlık” kavramına ilişkin bir çerçeve sunum yaptı.
![](https://www.bto.org.tr/wp-content/uploads/2023/11/BTO00219-1800x1013.jpg)
Nilüfer Belediye Başkanı Turgay Erdem katılımcılara hediyelerini takdim etti.
![](https://www.bto.org.tr/wp-content/uploads/2023/11/BTO00262-1800x1013.jpg)
![](https://www.bto.org.tr/wp-content/uploads/2023/11/BTO00253-1800x1013.jpg)
Alıntı: bto.org.tr